Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Poketo | Násobení a dělení (přehled)

Kód: OP044
Novinka Česká hračka
Značka: Poketo
50 Kč 41 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Přehledná oboustranná karta s malou násobilkou pro všechny třeťáky. Vytištěno na papíře A5 vyšší gramáže. || 0d 8 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přehledná oboustranná karta s malou násobilkou. Na jedné straně tabulka s násobky čísel 1 až 10 a příklady matematického trojúhelníku, na druhé straně jednotlivé výpočty malé násobilky pro činitele 0 až 10.

Ideální pomůcka pro všechny třeťáky a ty, kdo bojují s násobením a dělením. Snadno se díky ní zorientují a postupně si výpočty zafixují. Navíc jim matematický trojúhelník pomůže snadněji si představit provázanost jednotlivých výpočtů.

Tato přehledová karta je také součástí sady Násobení a dělení - sada k procvičování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Modely a didaktické pomůcky
Hmotnost: 0.05 kg
Co rozvíjí: Logika, Znalost
Rozměry: 21 x 14,8 cm
Věk: 8, 9, 10, 11
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poketo - to jsou kapesní knížečky pro děti, jednoduché hry s českou abecedou a vyjmenovanými slovy či omalovánky. "V Poketu ve všem, co děláme, usilujeme o jednoduchost, estetičnost, ekologičnost, zábavu a kreativitu v učení." říká trojice autorek Martina, Pavla a Adéla.

Miniknížky s tématy, které jsou dětem blízké, vezmete kamkoliv s sebou - do batůžku na cestu vlakem, k lékaři, do auta. Autorkám tento formát na českém trhu chyběl, proto se rozhodly vytvořit pro své děti vlastní knihy s originálními příběhy a autorskými kresbami. Díky zvoleným tématům doprovází knížečky děti od prvních slov až po první čtení.

Následovala školní docházka a s ní i nová otázka: Jak zpestřit a ulehčit učení české abecedy? Tak vzniklo pexeso, domino a sady kartiček i k vlastnímu vybarvení. Na tvorbě jednoduché ťapačky pro rozvoj slovní zásoby - Písmenožrouta - se pak podílely i děti autorek.

Ve třetí třídě se kamenem úrazu stávají vyjmenovaná slova. Jak se má někdo něco učit, když polovině výrazů nerozumí? Od toho tu jsou ilustrovaná vyjmenovaná slova! Pro rozvoj fantazie a soustředění nabízí Poketo sady k vlastnímu tvoření a deskové hry.