Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Lucy & Leo | Dřevěný edukativní set: Učíme se počítat

Kód: LL177
381 Kč 315 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Sada buduje pozitivní vztah k matematice a pomáhá pochopit principy při početních operacích s hmatatelnými předměty - celkem 135 prvků. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Učíme se počítat je dřevěný edukativní set obsahující 135 prvků, který pomůže dětem vzbudit zájem o matematiku, osvojit si základní počítací schopnosti a prozkoumat koncept „více“ a „méně“. Lze jej použít pro děti předškolního i mladšího školního věku.

Dřevěné kostky mají na sobě malovaná čísla i jiné obrázky, což umožňuje počítat různé kategorie předmětů. Jsou zde také matematická znaménka, stejně jako tečky na hracích kostkách a barevné počítací tyčinky - pro vytvoření snáze představitelného zážitku z matematiky.

Hra se doporučuje hrát pod dohledem dospělé osoby.

Věk

4+

Obsah balení

  • 135 prvků - číslice, znaménka, předměty, tyčky...

Další parametry

Rozměry balení:  cm

Rozměr kartiček: 2,5 x 2,5 x 0,5 cm

Délka tyčinek: 8 cm

Materiál: dřevo s potiskem

Doplňkové parametry

Kategorie: Modely a didaktické pomůcky
Hmotnost: 0.6 kg
Co rozvíjí: Logika, Soustředění, Znalost
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Estonská firma Lucy & Leo je na trhu od roku 2012 a její nápadité dřevěné, převážně edukativní výrobky jsou rozšířeny především ve východní Evropě, Japonsku a Americe. Hlavním cílem značky Lucy & Leo je přispívat k růstu a vývoji dětí, povzbudit jejich představivost, umožnit jim zábavné hraní a při tom využít jejich různých dovedností. Z těchto důvodů má plno her pedagogy a rodiči oceňované označení MONTESSORI, které dané produkty odlišuje od ostatních běžných dřevěných hraček. Samozřejmostí jsou veškeré certifikáty a bezpečnost použitých materiálů a barev. Výroba probíhá v Číně ve vlastní fabrice, což zajištuje požadovanou vysokou kvalitu.