Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Poketo | Kniha do kapsy - Kvido a pneumatika Oskarka

Kód: POK011
Akce Česká hračka
Značka: Poketo
65 Kč –7 %
poketo minikniha kvido
65 Kč –7 % 60 Kč 60 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

MINIKNIHA: Kvido si stejně jako jiné děti hraje s věcmi jako se zvířaty. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fantastický příběh, ve kterém se Kvido seznámí s pneumatikou, pojmenuje ji Oskarka. Ovšem Oskarka není obyčejná černá pneumatika – když se dozví, že je stejně černá jako Kvidova kočka, zachce se stát taky kočkou. A Kvido ji v tom pomáhá. Může se to podařit?

Autorka:Pavla Nejezchleba
Ilustrátorka: Martina Hamouzová

Parametry

Kniha je vytištěna na silný papír, vhodný i pro menší děti.
Rozměr 10 x 10 cm
Počet stran 28
Písmo Comenia Serif

Doplňkové parametry

Kategorie: Knížky pro děti
Hmotnost: 0.05 kg
Věk: 2, 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poketo - to jsou kapesní knížečky pro děti, jednoduché hry s českou abecedou a vyjmenovanými slovy či omalovánky. "V Poketu ve všem, co děláme, usilujeme o jednoduchost, estetičnost, ekologičnost, zábavu a kreativitu v učení." říká trojice autorek Martina, Pavla a Adéla.

Miniknížky s tématy, které jsou dětem blízké, vezmete kamkoliv s sebou - do batůžku na cestu vlakem, k lékaři, do auta. Autorkám tento formát na českém trhu chyběl, proto se rozhodly vytvořit pro své děti vlastní knihy s originálními příběhy a autorskými kresbami. Díky zvoleným tématům doprovází knížečky děti od prvních slov až po první čtení.

Následovala školní docházka a s ní i nová otázka: Jak zpestřit a ulehčit učení české abecedy? Tak vzniklo pexeso, domino a sady kartiček i k vlastnímu vybarvení. Na tvorbě jednoduché ťapačky pro rozvoj slovní zásoby - Písmenožrouta - se pak podílely i děti autorek.

Ve třetí třídě se kamenem úrazu stávají vyjmenovaná slova. Jak se má někdo něco učit, když polovině výrazů nerozumí? Od toho tu jsou ilustrovaná vyjmenovaná slova! Pro rozvoj fantazie a soustředění nabízí Poketo sady k vlastnímu tvoření a deskové hry.