Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

MiDeer | Kreativní sada prstového malování - Tajemná zahrada

Kód: MD2235
315 Kč 260 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Kniha pro prstíkové malování plná obrázků k dotvoření a sadou barev uvnitř. Úroveň obtížnosti - 01 Začátečník. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tvořte umění prstíky, děti to budou milovat! Malování prsty je oblíbenou dětskou zábavu, zejména u těch, kteří ještě neudrží štětec. Rozvíjí základní dovednosti a zároveň baví malé umělce. Kniha nabízí vzrušující aktivity a podněty pro děti.

Dětská sada nejen prstového malování. Součástí je řešení různých úkolů dle předloh - úrovně obtížnosti 01 Začátečník. Sada obsahuje vše pro malování, stačí jen nádobka na vodu. Paleta osmi barev v knize obsahuje červenou, královskou červenou, oranžovou, růžovou, modrou, zelenou, žlutou a fialovou. Padesát stran plných obrázků s různě obtížnými úkoly a návod k použití v českém jazyce.

Vhodné i na cesty, snadno vybalíte i uklidíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné a kreativní sady
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Soustředění, Znalost
Materiál: karton (papír), barvy
Počet stran: 50
Rozměry: 22 x 22 x 2 cm
Věk: 2, 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.