Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Djeco | Samolepkový set Obličeje

Kód: DJ08934
178 Kč 147 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Djeco | Samolepkový set Obličeje

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výtvarný set se samolepkami. Nalepte na obličeje oči, rty, nos, uši... vytvořte obličeje dle nálady či bláznivé obličeje z jiného světa. Nálepky jsou znovu použitelné.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí jemnou motoriku a učí trpělivosti a pečlivosti.

Věk

4+

Obsah balení

  • 16 předtištěných archů s obličeji
  • 4 archy samolepek
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 22 x 23 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné a kreativní sady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.