Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Lucy & Leo | Kouzelník - dřevěný šněrovací provlékací set

Kód: LL290
565 Kč 467 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Kouzelník je dřevěný šněrovací a provlékací set s 31 dřevěnými díly a 4 tkaničkami. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelník je dřevěný šněrovací a provlékací set s 31 dřevěnými díly a 4 tkaničkami. Obsahuje jednu velkou podložku, na které je vyobrazena hlava kouzelníka s jeho magickým kloboukem a mnoho barevných doplňků, které zobrazují, co vše se může pod kloboukem skrývat, nebo na co kouzelník myslí. Co je v kouzelnickém klobouku? Mince, králík nebo třeba skrytá karta? Velký kouzelník se chystá na magickou show a je třeba mu pomoct připravit se. Doplňky se upevňují na kloubouk pomocí šněrování.

Hra rozvíjí u dětí jemnou motoriku, kreativitu, estetické cítění, ale podporuje i znalost barev a rozlišování tvarů.  Tato hračka je označována jako Montessori pomůcka.

Rozměr desky s kouzelníkem 13 cm x 27 cm - 1 ks. Rozměr ozdob 6 cm x 6 cm - 30ks. Délka tkaniček 30 cm - 4ks různé barvy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nasazování a provlékání
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Soustředění, Estetické vnímání
Materiál: dřevo, polyester
Rozměry: 13 x 27 cm
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Estonská firma Lucy & Leo je na trhu od roku 2012 a její nápadité dřevěné, převážně edukativní výrobky jsou rozšířeny především ve východní Evropě, Japonsku a Americe. Hlavním cílem značky Lucy & Leo je přispívat k růstu a vývoji dětí, povzbudit jejich představivost, umožnit jim zábavné hraní a při tom využít jejich různých dovedností. Z těchto důvodů má plno her pedagogy a rodiči oceňované označení MONTESSORI, které dané produkty odlišuje od ostatních běžných dřevěných hraček. Samozřejmostí jsou veškeré certifikáty a bezpečnost použitých materiálů a barev. Výroba probíhá v Číně ve vlastní fabrice, což zajištuje požadovanou vysokou kvalitu.