Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Tooky Toy | Navlékání zvířátek Pastel

Kód: TJ003
549 Kč 454 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Velké dřevěné provlékací korálky v krásných něžných pastelových barvách. Sada 13 kusů. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velké korálky pro nejmenší ve tvaru roztomilých zvířátek. Procvičujte jemnou motoriku navlékáním korálku na provázek. Bezpečná dřevěná navlékací "jehla" je dostatečné velká, aby s ní děti pohodlně korálky navlékly, ale zároveň je navlékání pozitivně rozvíjelo. Hraní s korálky podporuje rozvoj jemné motoriky, koordinaci oko-ruka, trpělivost, zvířátka mohou dále sloužit jako předloha pro vaše příběhy a jako hračky, neboť krásně samy stojí. V neposlední řádě s nimi lze zahrát balanční hru. 

Vezměte korálky s sebou do vlastního sáčku a zabavte děti i na cestách nebo u lékaře!

Zvířátka jsou balena v plastové tubě.

Obsah balení:

  • 12 zvířátek
  • 1 navlékací jehla s provázkem

Doplňkové parametry

Kategorie: Nasazování a provlékání
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Soustředění
Materiál: dřevo
Rozměry balení: 6,5 x 6,5 x 27 cm
Téma: korálky
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.