Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Vilac | Dřevěný traktor se zvířátky na nasazování

Kód: V7602
695 Kč 574 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Dřevěný traktor s vlečkou s nasazovacími zvířátky ze statku. || Od 2+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný traktor s vlečkou s nasazovacími zvířátky ze statku.

Rozvoj a tipy

Navlékací hračky rozvíjí jemnou motoriku a prostorovou orientaci. Nezapomeňte do hry občas vnést svůj vliv, povídejte si s dítětem, co dělá, na co si hraje. Strávíte spolu hezké chvíle, kterými utužíte rodinné vztahy a podpoříte dítě v komunikaci.

Věk

2+

Obsah balení

  • traktor s přívěsem
  • 6 zvířat

Další parametry

Rozměry balení: 40 x 15 x 5 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Nasazování a provlékání
Hmotnost: 0.6 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Věk: 2, 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.