Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Lilliputiens | 3 plovoucí lodičky Džungle pastel - do vody

Kód: LILLI_83288
589 Kč 487 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Zábava do vany pro nejmenší děti - zahrajte si s loďkami nebo použijte jako kropítka na vodu. || Od 6 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tři neoprenové loďky jsou skvělou hračkou do vody pro děti od 6 měsíců. Zvířátka uspořádala regatu - kdo nakonec závod vyhraje? Nepřevrátí se lodičky se závodníky? Ani po skončení závodu ale zábava nekončí! Otočte lodičky vzhůru nohama a najednou jsou z nich kropítka na vodu. Vytvořte si svou vlastní malou spršku - stačí naplnit vodou a pozorovat, jak z dírek tryská voda.

Hra rozvíjí kreativitu a fantazii. Děti si při hře vytvářejí příběhy pomocí napodobování a srovnávání. Tato nápaditá textilní hračka je vyrobena z kvalitního rychleschnoucího neoprenu, je vhodná pro děti od 6 měsíců.

Věk

6m+

Obsah balení

  • 3 neoprenové loďky / kropítka

Další parametry

Rozměry balení: 23 x 18 x 8 cm

Materiál: neopren

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky do vody a na písek
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Představivost, Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Věk: 0-1, 1, 2, 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kouzelné látkové hračky a tiché knihy podněcují zvídavost a pomáhají děti rozvíjet tou nejpřirozenější cestou - prostřednictvím hry.

Belgická firma Lilliputiens staví na dětských snech dvou maminek, které firmu založily již v roce 1995. Jejich hračky podněcují zvídavost a pomáhají děti rozvíjet tou nejpřirozenější cestou - prostřednictvím hry. Naprostá většina hraček si kombinuje různé textury a vlastnostmi látek, které jsou měkkostí, barevnosti či tvarem stimuluji hmat, zrak i sluch dítěte. V sortimentu najdete neoprenové hračky do vody a tzv. tiché knihy (quiet book). Hračky jsou nezávisle testovány a splňují evropské a mezinárodní normy kvality. Díky pečlivému výběru materiálů jsou odolné a bezpečné a lze je prát v pračce. Lilliputiens je záruka kvalitní hračky, která má kromě zábavy také nespornou vzdělávací a estetickou hodnotu.