UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V srpnu je prodejna UZAVŘENA z důvodu rekonstrukce objektu. Těšíme se na vás od 2. září. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Legler | Puzzle anatomie Tim

Kód: LE5842
Značka: Legler
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Anatomie pro nejmenší, vkládačka

Detailní informace

Detailní popis produktu

ak vlastně vypadáme zevnitř? Už děti mateřských škol se zajímají o tělo a jeho funkci. Kostra, svaly, krevní oběh, vnitřní orgány –  v puzzlích postupně úroveň po úrovni sestavujeme lidské tělo. Toto puzzle z lepeného dřeva přináší nejen nové poznatky, ale trénuje současně motorické dovednosti.

Zde se děti učí více než jen obratnost a poznání tvaru a barev – v 5 vrstvách je zobrazeno dítě od kostry až po oblečené dítě! 5 malých okének pomáhá při skládání 4 vrstev, každá vrstva má 7 dílů. Detailně zpracováno s mnoha barevnými detaily.

Rozvoj a tipy

Hračka funguje jako klasická vkládačka i první "kniha" o lidském těle. Rozvíjí jemnou motoriku, prostorovou orientaci.

Věk

4+

Obsah balení

  • 4 vrstvy po 7 dílech

Další parametry

Rozměry balení: 29 x 17 x 2 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.