Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Small Foot | Dřevěný jezdicí šnek s vkládacími díly

Kód: LE11734
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Zábavný tahací šnek, který rozvíjí motoriku pomocí vkládacích a šroubovacích dílů. || Od 1 roku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pospěš si, šnečku! Tento dřevěný šnek na tahání s pružnými tykadly, přátelskýma očima a kolečky s gumovou povrchovou úpravou podněcuje děti nejen k pohybu a chůzi, ale také k tréninku motorických dovedností. Barevné tvarované dílky lze vkládat do otvorů z boční strany ulity, nebo je také šroubovat do závitů na přední straně. Díky barevnému odlišení se děti učí barvám i tvarům. Jakmile jsou všechny dílky vloženy do ulity a šnek se taháním za provázek rozpohybuje, ulita se otáčí a dílky uvnitř vydávají zvuky! Poté lze dílky z ulity opět vyndat pomocí bočních dvířek se západkou na gumičku. A hra začíná nanovo!

Šnečí ulita je odnímatelná a umožňuje využít hračku také individuálně jako třídící box na dílky.

Hračka má široký vzdělávací potenciál a je proto vhodná nejen do dětského pokojíčku, ale také do dětského koutku či jeslí.

Věk

1+

Obsah balení

  • tahací šnek na provázku
  • ulita
  • 5 vkládacích a šroubovacích tvarů

Další parametry

Rozměry šneka: cca 25 x 11 x 18 cm

Rozměry balení: 26 x 19 x 12 cm

Materiál: dřevo, guma, provázek

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 1.5 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Orientace v prostoru, Znalost
Věk: 1, 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small foot jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti.

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.