Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Efko | Pytlíczech Tangram srdce - dřevěné hlavolamy do kapsy

Kód: 54847
Novinka Česká hračka
Značka: Efko
192 Kč 159 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Oblíbená hra v malém praktickém pytlíčku, který se vejde i do kapsy. || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tangram je dřevěný hlavolam, který můžete skládat do různých obrazců buď dle předlohy nebo podle vaší fantazie. Navržen byl tak, aby na cestách nezabral moc místa. Díky originálnímu designu se jistě stane i pěkným dárkem. Vyrobeno v České republice.

Tento hlavolam bude vaše srdcovka. Z 9 dřevěných dílků můžete složit svícen, myšku nebo třeba právě srdce a spoustu dalších obrázků. Stačí jen Tangram přibalit do batůžku a vyrazit tam, kam vás zrovna srdce táhne. Hlavolam přijde vhod, když čekáte na úpatí hory na zlepšení počasí či na nádraží na zpožděný vlak :-)

Věděli jste, že Tangram je již 4000 let starý hlavolam? Vznikl prý v Číně při rozbití čtvercové dlaždice. S tím naším můžete potrápit svou hlavu skládáním různých obrazců zobrazených na přiložených kartičkách. Když se to nedaří, nevadí. Na rubu kartičky naleznete nápovědu, která vás povede správným směrem. Také můžete zkusit svou fantazii a vytvářet obrázky úplně nové.

Dřevěné dílky, kartičky i návod najdete v praktickém bavlněném pytlíku, na kterém naleznete kresbu cestovatelky a designérky Táni Sekerkové.

… a kam vede její cesta na ilustraci?

Dnes se už nadmořská výška začíná projevovat. Jdeme pomaleji a děláme si častější pauzy. Cítím se ale lépe než včera, protože mě tak nebolí nohy. I přes tu všechnu únavu se mi tady začíná líbit čím dál víc. Dnes máme míjet různá posvátná místa a zítra bychom se měli dostat velmi blízko nepálsko-tibetským hranicím.

Obsahuje:

  • designový bavlněný pytlík s praktickou gumičkou na uzavírání
  • dřevěný hlavolam 120x120 mm (rozměr složeného srdce)
  • 20 oboustranných kartiček 50x50 mm s předlohou/nápovědou
  • návod

Tangram Srdce lze kombinovat i s Tangramem Čtverec a vytvářet tak větší kreativní obrazce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavolamy a hry pro jednoho
Hmotnost: 0.12 kg
Autor: Táňa Sekerková
Co rozvíjí: Představivost, Logika, Soustředění
Čas hraní: 15 minut
Materiál: karton (papír), dřevo, guma, bavlna
Obtížnost: snadná
Počet hráčů: 1
Rozměry balení: 19 x 12,5 x 3,5 cm
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Efko je tradičním českým výrobcem kvalitních hraček, výroba probíhá v Novém Veselí a Poličce. Sortiment Efka je zaměřen zejména na mladší děti, ale nezapomínají ani na další věkové skupiny. Mezi produkty nalezneme edukační sady karet se zpěvem a říkankami, Pexetrio, pexesa a puzzle pro nejmenší, hry na profese i první hry pro předškolní děti, na kterých se naučí ctít pravidla a strategicky myslet. Firma také "vzkřísila" tradičního Igráčka.