Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Vyskakovací zvířátka Multi Pop

Kód: DJ06291
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Zábavná hračka z kvalitního dřeva s vesele skákajícími zvířátky. Z každého otvoru vyskočí zvířátko po stisknutí jiného tlačítka. || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multi Pop je zábavná dřevěná hračka, na které mohou děti objevit 3 různé způsoby, jak nechat zvířátka skákat do vzduchu. Stisknutím opičky přimějete skákat opičku, stisknutím rukojeti přimějete skákat tukana a stisknutím tlačítka přimějete skákat žirafu .

Dílky jsou navrženy tak, aby fungovaly ve všech 3 otvorech. Vaše dítě se bude radostí výskat, až budou zvířátka skákat nahoru a dolů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.4 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Logika
Materiál: dřevo
Rozměry: 19,5 x 13,5 x 9,3 cm
Rozměry balení: 20 x 14 x 9,5 cm
Věk: 1, 2, 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.