Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Skládací kostky se zvířátky

Kód: DJ09102
770 Kč 636 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
Kostky a gumová zvířátka pro nejmenší

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stavebnice pro nejmenší děti. Obsahuje 9 kartonových kostek, které jsou barevné, lehké a přesto dostatečně pevné. Klasická "věž" je však obohacená o otvory v jednotlivých kostkách a o další díly - stříšky, lávky a gumová zvířátka.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí dětkou motoriku a podporuje fantazii.

Věk

18m+

Obsah balení

  • 9 kostek s otvory
  • 2 střechy a 3 bloky
  • 3 gumová zvírátka

Další parametry

Rozměry balení: 33 x 15 x 20 cm

Materiál: karton, guma

Doplňkové parametry

Kategorie: Netradiční stavebnice
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.