Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Quercetti | Georello Kaleido Gears

Kód: 2341
596 Kč 493 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Je tu výzva pro všechny malé konstruktéry! Poskládejte ozubená kola na desku a pomocí kličky je dejte do pohybu. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Převodová stavebnice rozvíjející motoriku, tvořivost, fantazii a kombinační myšlení se skládá z 55 částí – ozubených perforovaných desek, os a ozubených kol s různobarevným potiskem. Pomocí kličky uvedete celý mechanismus do pohybu a vše se otáčí jako na kolotoči doprovázené okouzlujícím vířením barev. Kompatibilní s ostatními stavebnicemi řady GEORELLO. Vyrobeno z pružných plastů špičkové kvality. Pro děti od 3 let.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a kombinační myšlení. 

Věk

3+

Obsah balení

  • 55 stavebních částí (převodová kola, klička, figurky zvířátek a stromů)

Další parametry

Rozměry balení: 30 x 20 x 5 cm

Materiál: plast

Doplňkové parametry

Kategorie: Netradiční stavebnice
Hmotnost: 1.1 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Quercetti je celosvětově známá a uznávaná italská značka, která na evropském trhu působí již přes 60 let. Protože jsou v České republice stále více žádány hračky špičkové kvality a designu, získala si během posledních let své věrné zákazníky i u nás. V její nabídce nalezneme stavebnice pro děti od jednoho roku, unikátní mozaiky pro děti už od dvou let, pohybové stavebnice Georella, kuličkové dráhy a další. Quercetti je pro své edukativní vlastnosti a kvalitu velmi oblíbenou značkou i v mateřských školách. Její výrobky u dětí rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení, koordinaci oko-ruka i estetické cítění.

Široký záběr produktů Quercetti nejlépe představí následující video: