Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Kouzelné vybarvování pro nejmenší - Divoká zvířata

Kód: DJ00062
240 Kč 198 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Sada 12 obrázků a velké magické tužky ke kouzelnému vybarvování. Kouzlo je v tom, že tužka ulpí jen na některých místech a vždy vytvoří krásný obrázek. || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada obsahuje  12 obrázků k vybarvení pomocí velké "barevné" tužky.  Odhalte, co obrázek skrývá: vybarvěte zvířata pomocí tužky a kouzlo odkryje krásné vzory.

Magický efekt spočívá v tom, že tužka pouze označí předem určené oblasti, aby odhalila neviditelné části.

Jumbo tužka ideální pro malé ručičky. Praktická a snadno přenosná úložná kapsa. Omalovánky jsou ve tvaru zvířátek. Vyrobeno z papíru a kartonu s certifikátem FSC®

Doplňkové parametry

Kategorie: Omalovánky
Hmotnost: 0.04 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Rozměry balení: 20 x 26 x 0,5 cm
Věk: 1, 2, 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.