Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Mideer | Kniha omalovánek pro kluky

Kód: MD4092
164 Kč 136 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Velká kniha plná zajímavých omalovánek s motivy oblíbené často mezi chlapci. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha omalovánek obsahuje celkem 80 stran k vymalování. Obrázky se zaměřují tematicky na roboty, vesmír, dopravní prostředky či piráty. Omalovánka se vždy rozkládá na dvoustraně, každý obrázek navazuje na protější stranu.

Rozvoj a tipy

Vybarvování rozvíjí u dětí jemnou motoriku, kreativitu a fantazii. List “Doma” je navíc nakreslen z nadhledu a připomíná půdorys bytu, čímž rozvíjí u dětí prostorovou představivost. 

Věk

3+

Obsah balení

  • kniha s 80 stranami omalovánek

Další parametry

Rozměry balení: 25 x 23 x 0,5 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Omalovánky
Hmotnost: 0.4 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.