Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Karetní hra Rock band

Kód: DJ05085
225 Kč 186 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Přesvědčte ty nejlepší hudebníky, aby se přidali k vaší kapele!  Malá nápověda: milují jídlo! || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlá a jednoduchá strategická hra pro hráče od 4 let. Festival všech rockerů je za dveřmi! Jako osamělý kytarista se musíte snažit co nejrychleji přesvědčit ty nejlepší hudebníky, aby se přidali k vaší kapele!  Malá nápověda: milují jídlo!

Cílem hry je sestavit svoji hudební skupinu s 1 bubeníkem, 1 baskytarista, 1 zpěvákem a 1 pianistou jako první. Abyste toho dosáhli, musíte prvně chytit jejich oblíbenou rybu.

Obsah: 40 karet a 1 sada herních pravidel v 10 jazycích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Plánování, Soustředění
Čas hraní: 15 minut
Počet hráčů: 2 - 4
Rozměry balení: 12 x 8 x 2 cm
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.