Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Karetní hra Příšerky

Kód: DJ05091
365 Kč 302 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Jakou vlastnost sdílejí všechny příšerky? Budete potřebovat skvělé pozorovací schopnosti a fotografickou paměť, abyste našli všechny podobnosti v této veselé partě příšerek. || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra na postřeh a paměť. Oboustranné karty činí zapamatování náročnější. Jednoduchá pravidla, ale hra není tak jednoduchá, jak se zdá. Kompaktní, snadno přenosný box. Odolné, vysoce kvalitní karty.

Hráči a čas

Věk: 6+

Počet hráčů: 1-4

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • 24 malých karet „příšerek“ (úroveň 1 a 2)
  • 80 karet velkých výzev (úroveň 1 a 2)
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 16 x 12 x 3 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Paměť, Soustředění, Postřeh
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.