Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Djeco | Karetní hra Mix family

Kód: DJ05083
210 Kč 174 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Jednoduchá karetní hra na principu kvarteta. Tvořte rodinky kombinováním barev či zvířat. || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchá karetní hra na principu kvarteta. V této hře se zvířecí rodina skládá ze 3 karet - buď tří různých zvířat stejné barvy, nebo tří stejných zvířat. Jakmile jeden hráč vytvoří dostatečný počet rodin, hra končí a tento hráč vyhrává! Takže je to jednoduché! No, ne tak docela... :)

Tuto rodinnou karetní hru si zahrajete ve 2-4 hráče od 6 do 10 let.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Plánování, Soustředění
Čas hraní: 15 minut
Počet hráčů: 2 - 4
Rozměry balení: 12 x 8 x 2 cm
Věk: 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.