Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Dřevěné loto Zvířátka kolem světa

Kód: DJ01615
396 Kč 327 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Jaká zvířátka žijí na safari nebo v džungli? Zapamatuj si je a přiřaď správné kolečko. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapamatujte si, najděte dvojice a sestavte zvířata na každé desce. Přiřazovací a paměťová hra ideální pro děti od 2 let. 

Každá deska seskupuje zvířata ze stejného prostředí (led, džungle, safari a moře). Hra obsahuje 4 desky určitého prostředí se 4 zvířaty, která k danému prostředí patří. Barevné pozadí vám pomůže najít zvířátka na deskách. Dřevo s certifikátem FSC®.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Paměť, Soustředění, Znalost, Postřeh
Materiál: dřevo
Rozměry: 22,6 x 22,6 cm
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.