Milí zákazníci, ve dnech 27.-30.6. není možné z provozních důvodů objednávat. V červenci (před)objednávání opět spustíme a balíčky začneme odesílat opět pravidelně od 11.7. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a hravé prázdniny!

Zveme vás na mezinárodní konferenci Růst společně!

Stali jsme se šťastnými partnery mezinárodní online Montessori konference Růst společně. Proběhne již 22. - 26. března 2021. Členové se budou moci těšit na (nejen) 5 dní plných inspirace, 17 nejlepších přednášek, 832 minut videí s českými titulky a hlavně na neomezený přístup k videím navždy!

rust-spolecne-2021

Jak podpořit neomezený potenciál dětství?

Dítě je nepopsaná kniha s neočekávaným potenciálem. Jediným omezením pro dítě jsou limity prostředí, ve kterém žije a tráví svůj volný čas. V každém prostředí určeném pro děti do šesti let je nejdůležitější role dospělého. Jsme to právě my, kdo musí být nejlépe připravený, abychom mohli dítěti pomoci v jeho rozvoji. Proto se na této konferenci všichni rodiče a učitelé dozví více o tom, jak připravit sebe a prostředí doma či ve školce tak, aby se z něj stala oáza klidu a bezpečí pro celistvý rozvoj dětského potenciálu. Pochopíme, jak funguje mysl dítěte a co dítě potřebuje v jednotlivých obdobích a v jakémkoliv sociálním prostředí.

Které otázky vám řečníci zodpoví:
  • Jak nejlépe podpořit dítě v jeho rozvoji?
  • Jak využít jeho obrovský potenciál?
  • Jak připravit prostředí doma, nebo ve třídě?
  • Jak připravit nás samotné, abychom byli trpěliví a laskaví?
  • Jaké aktivity dítěti nabízet? Jak vychovat nezávislé děti?
  • Jak rozvíjet hudební či výtvarný cit?
  • Jak pochopit potřeby batolat a kojenců a dosáhnout tak klidu jak doma, tak ve třídě?
  • O čem je vlastně Montessori a jak ho chápat?
  • ...a mnoho dalších.

rust-spolecne-program

Organizátoři navazují na úspěch podzimní konference a do českého prostředí přinášejí kvalitní poznatky z oblasti výchovy, psychologie a celistvého rozvoje dítěte. Vybrali 17 nejúspěšnějších přednášek z anglické konference “Childhood Potential” a otitulkovali je do češtiny. Jejich témata pokrývají období od narození, přes péči o malé děti, až po rozvoj předškoláků. 

FAQ

Pro koho je konference vhodná?

Přednášky jsou především zaměřené na věkovou kategorii 0 - 6 let. Videa budou zajímavá a přínosná jak pro učitele v mateřských školkách, tak pro rodiče, kteří chtějí více porozumět vývoji jejich dítěte v tomto věku.

Budu moci pokládat otázky?

Ano, po konferenci budete mít možnost připojit se přes platformu Zoom na online setkání s Montessori průvodkyněmi pro věk 0-3 a 3-6, kde budete mít možnost pokládat otázky týkající se Montessori vzdělávání.

Mohu se na přednášky podívat i zpětně?

Součástí balíčku je 17 přednášek světově uznávaných Montessori lektorů. Přednášky jsou v angličtině, s českými titulky. Přístup členské sekci vám zůstane na neomezenou dobu. Videa můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv, stačí jen být online.

Bonusy, slevy a dárečky - budou? :)

Organizátoři oslovili několik partnerů (včetně nás :-)), od kterých získáte zajímavé slevy a bonusy.

rust-spolecne

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení