Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Tooky Toy | Activity Board Motorická destička se zvířátky

Kód: TH942
Novinka
Značka: Tooky Toy
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Deska plná aktivit a mechanismů v podobě knoflíku, zapínání a zavazování šňůrek na rozvoj jemné motoriky a logiky. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Activity board je manipulační a edukační deska ze dřeva se třemi dotykovými mechanismy v podobě knoflíku, zapínání a zavazování šňůrek. Manipulační deska má barevné ilustrace tří zvířátek, ze kterých se každé váže k jednomu mechanismu. 

Krásná kombinace vkládacího puzzle a motorických prvků vaše děťátko navnadí ke zkoumání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.35 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Logika, Soustředění
Materiál: plast, dřevo, látka, polyester
Rozměry balení: 22,5 x 22,5 x 3 cm
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.