Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Vilac | Magnetický labyrint Moje město

Kód: V7628
482 Kč 398 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Projděte pomocí kouzelného magnetického pera labyrintem, navštivte cirkusové postavy a pak vraťte kuličky zase zpět. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný labyrint s magnetickou tužkou a kuličkami s motivem cirkusu s krásnými ilustracemi Ingely P. Arrhenius. Děti nechají kuličky v labyrintu cestovat pomocí magnetického pera. Děti se vydají s barevnými kuličkami na cestu tímto nádherným městem. A kam se kuličky nakonec schovají? Podle barev: zelená kulička ve stromě, červená v květině, další dvě v kolech autobusu. Ještě větší zábava bude, když se vydáte na okružní jízdu!

Zábavná dřevěná hra, která pomáhá dětem rozvíjet jemnou motoriku, orientovat se v prostoru a rozšiřovat slovní zásobu pojmenováváním barev, zvířat a předmětů.

Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME - dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch a neplýtvají energiemi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.4 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Rozměry balení: 31,5 x 22 x 3,5 cm
Rozměry dílků: 30 x 20 x 3 cm
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.