Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Vilac | Balanční hra Siláci

Kód: V7710
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Vilac | Balanční hra Siláci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vystavte velkou pyramidu ze samých siláků. Kolik jich naskládáte na sebe, aby nespadli? Krásná dřevěná hračka v líbivém retro designu vás překvapí svou variabilitou. Nechte na fantazii vašich dětí, co vymyslí!

Rozvoj a tipy

Můžete také soutěžit mezi sebou - rozdělte siláky rovnoměrně mezi dva hráče a skládejte co nejrychleji, ale aby vám nespadli. Nezapomeňte na pravidla - např. že se stolu mohou dotákaz jen 3 siláci apod.

Krásná hračka rozvíjející jemnou motoriku, prostorovou představivost a učí děti statice.

Věk

3+

Další parametry

Rozměry balení: 32 x 22 x 3 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné stavebnice
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.