Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Detoa | Stavebnice 20mm 100 ks

Kód: 12324
Česká hračka
Značka: Detoa
375 Kč 310 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Barevná dřevěná stavebnice do každé domácnosti. || Věk 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevná stavebnice obsahuje 100 kusů dřevěných kostek různých tvarů o velikosti 2 cm. Baleno v krabici z tvrdého papíru. 

Rozvoj a tipy

Stavebnice rozvíjejí u dětí prostorovou představivost, podporují motoriku, plánování, myšlení v konstrukčních souvislostech. Učí děti o prostoru a gravitaci. Dítko se posouvá od obyčejného stavění věží, přes jednoduché hrady až po složité konstrukce. Mezi stavebnicemi naleznete klasické dřevěné a plastové kostky i netradiční konstrukční stavebnice.

Věk

3+

Obsah balení

  • 100 dílů

Další parametry

Rozměry balení: 21 x 17 x 8 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné stavebnice
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Orientace v prostoru
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Detoa vyrábí tradiční dřevěné hračky dříve známé pod značkou TOFA či Schowanek. Hračky prodává v ČR, ale i v Evropě a snaží se o zachování originální, léty prověřené kvality materiálů i ručního zpracování. Jistě znáte hračky s krtečkem a jeho přáteli, magnetická divadla, dřevěné korálky nebo tahací hračky, které se dědily z generace na generaci a dnes opět získávají pozornost nejen díky kvalitě, zdravotní nezávadnosti, ale také pro jejich podporu rozvoje motorických schopností dětí. Použití dřeva navíc napomáhá budování vztahu k přírodním materiálům a kreativitě.