Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Small Foot | Dřevěná stohovací věž Safari

Kód: LE12320
285 Kč 236 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Stohovací hračka z masivního dřeva trénuje zručnost prstů a prostorové vnímání. || Od 1 roku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stohovací hračka z masivního dřeva trénuje zručnost prstů a prostorové vnímání. Skládáním pevných dřevěných kostek ve správném pořadí vzniká věž, která zobrazuje roztomilá divoká zvířata.

Žirafa, zebra a lev vám se skládáním pomohou! Sestavování této šestidílné stohovací věže trénuje koordinaci ruky a oka a chápání velikosti. Hračka rozvíjí koordinaci a motoriku u nejmenších dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.27 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Materiál: dřevo
Rozměry: 7 x 7 x 12 cm
Věk: 0-1, 2, 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small foot jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti.

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.