Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Hračky vzdělávačky - tajná sleva 5 % a další akce

Milý zákazníku, právě jste našel naši skrytou slevu na celou objednávku (bez akčního zboží), gratulujeme! Užijte si levnější hračky zadáním kódu VZDELAVACKY5

Jaké další slevy u nás běžně najdete?

Pokud nabízíme slevy, jsou pro radost, jako třeba tento kód. To těší totiž i nás. Dále můžete prozkoumat naše kategorie AKCE a DOPRAVA ZDARMA. Stejně jako v celé naší nabídce i zde naleznete kvalitní kusy, které jsme pečlivě vybrali. Proč jsou tedy v akci? Inu dostanou se zde hračky z různých důvodů:

  • zatoulané starší hračky - ovšem vše nové! Po nějaké době se stane, že pod náporem dalších a dalších novinek se některé hračky dostanou v katalogu e-shopu až tak moc dozadu, že už se k nim nikdo nedokliká. Pokud vidíme, že se tak děje, zlevníme tyto hračky a představíme vám je v akcích.
  • poslední kusy na skladě - dost často jde také o zatoulané starší kousky, u kterých výrobce už zrušil výrobu, neboť se věnuje vydávání novinek, nebo jsme se rozhodli obnovit sklad my, a proto se rozhodneme je vyprodat a nabídneme tyto poslední kousky za zvýhodněnou cenu
  • tahák na zákazníka O:-) - ano, je to tak. U některých hraček se rozhodneme, že jím přilákáme další nakupující, a tyto vybrané hračky na čas zlevníme. Je to rovněž férová taktika a ke všemu přistupujeme samozřejmě v legislativních mezích a korektně.
  • drobné vady - občas se stane, že se přepravou nebo nehodou na skladě nějaká hračce poškodí obal nebo i nějaké komponenty. Pokud vada nebrání v bezpečném hraní, občas se dostane také mezi akce s pěknou slevou.

Akční slevové KUPONY PRO NAŠE SLEDUJÍCÍ na sociálních sítích: Občas je třeba dělat radost sledujícím, že jsou na této pouti s námi, to je jasné. Pokud nás sledujete na Instagramu a Facebooku, můžete si čas od času ulovit slevu, kterou máme jen pro naše fanoušky.

Akce pro účastníky KONFERENCE RŮST SPOLEČNĚ: již tradičně každé jaro a podzim probíhá oblíbená online Montessori konference Růst společně, jejíž jsme dlouholetým partnerem. Pro všechny účastníky pravidelně připravujeme slevový kód do členské sekce a občas i nějakou soutěž. O konání akce informujeme zde na e-shopu i na našich sociálních sítích.

Zvýhodnění na větší objednávky a platbu u nás také najdete: DOPRAVA ZDARMA - nechejte si dovést balíček kurýrem až na adresu zdarma, a to u všech objednávek v hodnotě nad 2500 Kč. PLATBA PŘEDEM ZDARMA - ušetřete za dobírku a plaťte objednávku předem, nejlépe převodem, tím uděláte radost i nám. :)

Není na světě "překódováno"?

Lidé jsou dnes zbláznění do slevových kódů. Však je také sami občas využíváme, na tom nevidím nic špatného. Ale v posledním roce máme pocit, že to snad ani jinak nejde. A já se ptám, není toho již příliš? To nemá zboží svou cenu? My naše základní ceny vytváříme tak, abyste z nich měli i vy co největší radost. Víme, kolik práce dá dyzajn, výroba, že něco stojí fotky, prezentace, doprava, obaly, administrativa, účetnictví, pronájem, čas všech lidí okolo, to a tamto, i my jsme rádi odměněni za naši práci pro vás. To vše pak tvoří férovou cenu. Víme, v jakých maržích se pohybuje zboží, které nabízíme, a pokud obchod nabízí neustálé slevy 30, 40, 50 a více procent, nemáme k němu důvěru. Jaký je původ jeho zboží, za jaké ceny nakupuje a kde, dbá dostatečně na kvalitu svého zboží, má vhodné podmínky pro skladování, dává do toho kromě obchodního ducha i srdce... Je fér, že vůbec prodával za takové přirážky? Nebo že si může dovolit tolik ukrojit v boji o pozornost zákazníka? Někde je zakopaný pes, ne?

A není vše jen o ceně. Cítím potřebu říci jedno klišé, ale pravdivé, a tedy že výběru hraček jako takovému věnujeme maximální péči. Nejsme jako jiné obchody, u každé hračky důkladně zvažujeme její přínos do rodiny. Jsme také rodiče, a tak nás o to více zajímá kvalita, udržitelnost, líbivost a vzdělávací potenciál, a to už od roku 2014. Dost bylo křehkých plastů a nekvalitních potisků, dost bylo hraček, které děti hned hodí do kouta. Stačí pár opravdu smysluplných hraček a děti se baví, rozvíjí a vám ani ten úklid nepřidá další vrásky. :) Co myslíte?

Ceny v Hračkách vzdělávačkách jsou férové, naše nabídka kvalitní a naše radost z krásných hraček je ještě větší, když ji s vámi můžeme sdílet. Jsme rádi, že u nás nakupujete a oceňujete naši práci.