Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Poketo | Samolepky na šuplíky

Kód: POK022
Akce Česká hračka
Značka: Poketo
65 Kč –7 %
poketo samolepky na skrinky tit
65 Kč –7 % 60 Kč 50 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Nálepky na šuplíky a skříňky - udělejte si pořádek ve svých výtvorech a pokladech! || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapomeňte na zavalený psací stůl a nedohledatelné poklady dětských pokojů. Z těchto nalepovacích ikonek jsou nadšené jak pořádku-milovné děti, tak ty, které mívají nepořádek na stole i v okolí a nemohou nic najít. Pomozte dětem v orientaci v pokoji a nechte je polepit si samolepkami šuplíky a skříňky – ať mají snadnější hledání. Hned budou vědět, kde mají sešity, omalovánky, své výtvory i další pomůcky.

Samolepky se hodí hlavně pro malé školáky. Využít je mohou samozřejmě všichni, kteří chtějí mít ve svých výtvarných, psacích a kreativních potřebách pořádek.

Věk

4+

Obsah balení

  • 1 arch samolepek

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepky
Hmotnost: 0.02 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Orientace v prostoru
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poketo - to jsou kapesní knížečky pro děti, jednoduché hry s českou abecedou a vyjmenovanými slovy či omalovánky. "V Poketu ve všem, co děláme, usilujeme o jednoduchost, estetičnost, ekologičnost, zábavu a kreativitu v učení." říká trojice autorek Martina, Pavla a Adéla.

Miniknížky s tématy, které jsou dětem blízké, vezmete kamkoliv s sebou - do batůžku na cestu vlakem, k lékaři, do auta. Autorkám tento formát na českém trhu chyběl, proto se rozhodly vytvořit pro své děti vlastní knihy s originálními příběhy a autorskými kresbami. Díky zvoleným tématům doprovází knížečky děti od prvních slov až po první čtení.

Následovala školní docházka a s ní i nová otázka: Jak zpestřit a ulehčit učení české abecedy? Tak vzniklo pexeso, domino a sady kartiček i k vlastnímu vybarvení. Na tvorbě jednoduché ťapačky pro rozvoj slovní zásoby - Písmenožrouta - se pak podílely i děti autorek.

Ve třetí třídě se kamenem úrazu stávají vyjmenovaná slova. Jak se má někdo něco učit, když polovině výrazů nerozumí? Od toho tu jsou ilustrovaná vyjmenovaná slova! Pro rozvoj fantazie a soustředění nabízí Poketo sady k vlastnímu tvoření a deskové hry.