Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Poketo | Děti vaří - kuchařská sada v kufříku

Kód: POK026
Česká hračka
Značka: Poketo
990 Kč 818 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Ideální dárek pro všechny malé kuchaře a kuchařky - v kufříku najdou: obrázkové recepty, odměrný hrnek a zástěrku. || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pusťte do kuchyně vaše dítě nadšené do vaření! Z praktického kufříku si vezme zástěrku, připraví si porcelánový hrnek s odměrkou a vybere, na který ze 14 receptů má zrovna chuť.

Obrázková kuchařka Děti vaří přináší sadu jednoduchých receptů, které zvládnou i samy děti. Sada obsahuje celkem 14 receptů na přípravu jídel od snídaně až po večeři. Každý je vytištěn na samostatném papíru, pro snadnější orientaci. Spojuje je snadný obrázkový návod a minimum textu – a tam, kde je nutný, používání velkých tiskacích písmen pro snadnější čtení.

Kuchařka je vhodná pro děti, které baví vaření a které již umí zacházet s nožem. Těm menším mohou ze začátku asistovat dospělí. Děti od šesti let již vaření obvykle zvládnou samy.

Sada obsahuje celkem 14 receptů: Kefírové lívance, Tomatová polévka, Brokolicová polévka, Slaná lízátka, Bramborové šišky s mákem, Kukuřičné placky, Kuřecí špízy s kuskusem, Farfalle s baby špenátem, rajčátky a mozzarellou, Křupavé sušenky afghánky, Banánové muffiny, Tyčinky grissini, Hráškový dip, Makovec, Ovesná kaše.

Recepty vybrala a sestavila Ivana Meserszmith Kristková, zakladatelka Sweetest Prague. Příjemnou zábavu a dobrou chuť! 

Věk

6+

Obsah balení

  • 14 receptů na oboustranně potištěných listech (jedna strana ingredience, druhá strana návod)
  • 1 seznam ingrediencí (psané vysvětlivky)
  • porcelánový hrneček - odměrka
  • dětská zástěrka (zástěrky jsou vždy malým překvapením – používáme látky zbylé v našich domácnostech, a proto se barva či vzor se v každé sadě liší)

Další parametry

Rozměry balení: 25 x 18 x 9 cm

Materiál: papír, karton, porcelán, bavlna

Doplňkové parametry

Kategorie: Modely a didaktické pomůcky
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Znalost
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poketo - to jsou kapesní knížečky pro děti, jednoduché hry s českou abecedou a vyjmenovanými slovy či omalovánky. "V Poketu ve všem, co děláme, usilujeme o jednoduchost, estetičnost, ekologičnost, zábavu a kreativitu v učení." říká trojice autorek Martina, Pavla a Adéla.

Miniknížky s tématy, které jsou dětem blízké, vezmete kamkoliv s sebou - do batůžku na cestu vlakem, k lékaři, do auta. Autorkám tento formát na českém trhu chyběl, proto se rozhodly vytvořit pro své děti vlastní knihy s originálními příběhy a autorskými kresbami. Díky zvoleným tématům doprovází knížečky děti od prvních slov až po první čtení.

Následovala školní docházka a s ní i nová otázka: Jak zpestřit a ulehčit učení české abecedy? Tak vzniklo pexeso, domino a sady kartiček i k vlastnímu vybarvení. Na tvorbě jednoduché ťapačky pro rozvoj slovní zásoby - Písmenožrouta - se pak podílely i děti autorek.

Ve třetí třídě se kamenem úrazu stávají vyjmenovaná slova. Jak se má někdo něco učit, když polovině výrazů nerozumí? Od toho tu jsou ilustrovaná vyjmenovaná slova! Pro rozvoj fantazie a soustředění nabízí Poketo sady k vlastnímu tvoření a deskové hry.