Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Poketo | Sešit - Dokresluj a vybarvuj Abeceda

Kód: POK024
Česká hračka
Značka: Poketo
90 Kč 90 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Sešit k hravému dotvoření pro vašeho (před)školáka - co stránka, to písmeno abecedy. || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Školní sešit k hravému dotvoření pro Vašeho (před)školáka. Co stránka, to písmeno české abecedy – psané ve všech svých čtyřech formách – a s ním spojený úkol. Dokresli Gorile prales a Veverce devět oříšků, najdi stejná Jablka a nakresli naštvanou a šťastnou Flétnu. Díky kombinaci kreativní aktivity a vizuální přítomnosti písmena si dítě vštěpuje jeho podobu do paměti. Zároveň si procvičuje jemnou motoriku, kreativní myšlení a předmatematické dovednosti.  

Celkem 34 stran plné dokreslovaček, omalovánek a dalších úkolů! Zatímco děti malují, vymýšlí a někdy i počítají, vnímají dole napsané varianty tiskacího i psacího, velkého i malého písmene. Učení abecedy tak funguje na bázi vizuální paměti a kreslení souvisejícího úkolu.

Na jednotlivých úkolech se děti učí i další důležité dovednosti. Předmatematické kompetence procvičují úkoly typu dokresli 9 oříšků, najdi stejná Jablka nebo seřaď obrázky Tulipánu podle toho, jak roste. Na jiných příkladech děti rozvíjí kreativní myšlení a fantazii (udělej Wendy neobvyklý účes a Gorile dokresli prales a kamarády). Koncentrace a schopnost vypořádat se někdy i s ne zrovna snadným úkolem (nakresli Ťuhýkovy vejce) představují nedílnou součást tvoření.

Tyto abecední omalovánky jsou vhodné pro předškoláky a prvňáky.

Formát školního sešitu, o 34 stranách.

Věk

5+

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Modely a didaktické pomůcky
Hmotnost: 0.1 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Znalost
Věk: 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poketo - to jsou kapesní knížečky pro děti, jednoduché hry s českou abecedou a vyjmenovanými slovy či omalovánky. "V Poketu ve všem, co děláme, usilujeme o jednoduchost, estetičnost, ekologičnost, zábavu a kreativitu v učení." říká trojice autorek Martina, Pavla a Adéla.

Miniknížky s tématy, které jsou dětem blízké, vezmete kamkoliv s sebou - do batůžku na cestu vlakem, k lékaři, do auta. Autorkám tento formát na českém trhu chyběl, proto se rozhodly vytvořit pro své děti vlastní knihy s originálními příběhy a autorskými kresbami. Díky zvoleným tématům doprovází knížečky děti od prvních slov až po první čtení.

Následovala školní docházka a s ní i nová otázka: Jak zpestřit a ulehčit učení české abecedy? Tak vzniklo pexeso, domino a sady kartiček i k vlastnímu vybarvení. Na tvorbě jednoduché ťapačky pro rozvoj slovní zásoby - Písmenožrouta - se pak podílely i děti autorek.

Ve třetí třídě se kamenem úrazu stávají vyjmenovaná slova. Jak se má někdo něco učit, když polovině výrazů nerozumí? Od toho tu jsou ilustrovaná vyjmenovaná slova! Pro rozvoj fantazie a soustředění nabízí Poketo sady k vlastnímu tvoření a deskové hry.