Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

MiDeer | Vějíř - Liška a ptáci

Kód: MD2020
158 Kč 131 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Krásný vějíř se vzorem vyprávějícím příběh o lišce a ptáčkovi. Baleno v dárkové krabičce. || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný vějíř z kvalitního bambusového a polyesterového vlákna. Vějíř má roztomilý vzor vyprávějící příběh o lišce a ptáčkovi. Svým balení v dárkové baličce se nabízí jako perfektní dárek pro děti k narozeninám. Může být použit i jako originální nástěnná dekorace.

Rozměry balení: 22 cm x 4 cm x 3 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Korálky a parádění
Hmotnost: 0.1 kg
Věk: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.