Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Set her 9v1

Kód: MD2037
740 Kč 612 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Sada her - klasických i méně známých pro příjemné rodinné večery. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradiční sada stolních her v atraktivním barevném provedení. Sada 9 her ideální na dlouhé zimní večery s rodinou či příteli, základní principy si rychle osvojí i děti. Čas strávený s rodinou je tím nejcennějším.

Součástí setu jsou tyto hry: šachy, šachy letadla (velmi podobné hře Ludo), dáma, člověče, nezlob se, hadi a žebříky, husí šachy, pexeso, halma 8x8, bingo.

Hry člověče nezlob se a Hadi a žebříky mají menší počet polí, aby je zvládli i opravdu malé děti.

Věk

4+

Obsah balení

  • 2 oboustranné herní plány
  • herní figurky (101 ks různé druhy)
  • dvě karty na bingo

Další parametry

Rozměry balení: 32 x 32 x 5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické hry
Hmotnost: 1.2 kg
Co rozvíjí: Plánování, Logika, Soustředění
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.