Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Opice na útěku puzzle 102ks

Kód: MD3270
497 Kč 411 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Puzzle v kufříku s příběhem. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máš rád opice a rád stavíš složitější obrázky puzzle? Pak toto puzzle je určeno přímo pro Tebe. Puzzle obsahuje celkem 102 dílků, které se vyznačují pestrobarevností spojenou s výjimečným moderním grafickým vzhledem. Puzzle je díky rozměrům a pevnosti jednotlivých dílků ideální pro děti. Po složení je rozměr puzzle 0,7m x 0,384m.  Toto puzzle je uloženo v kufříku, takže se nemusíte obávat, že se jednotlivé dílky ztratí nebo poškodí. Snadno se přenáší a děti ho mohou skládat kdykoliv a kdekoliv. A díky praktickému barevnému kufříku je to i výborný dárek. Puzzle je ideální hrou pro podporu rozvoje logického uvažování, soustředění a trpělivosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Hmotnost: 0.8 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Logika, Soustředění
Materiál: karton (papír)
Rozměry: 70 x 38,4 cm
Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 8 cm
Věk: 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.