Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Mideer | Omalovánka v roli samolepicí - Kouzelná ZOO (4 metry)

Kód: MD3302
209 Kč 173 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Omalovánka má na délku 4 metry, lze ji omalovat v celku či rozdělenou na metrové obrázky. Díky samolepicí ploše drží na zemi, ale i na zdi. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užijte si (téměř) nekonečné vybarvování!  Dětská omalovánka se zvířátky z různých koutů světa má na délku  celé 4 m, ale je možné ji rozdělit na jednotlivé obrázky po 1 metru pomocí perforování.

Vybarvujte na zemi, na stole či na zdi - omalovánka je samolepící, snadno ji nalepíte i sundáte. Nabízí dětem velký prostor k malování.

Materiál: papír vysoké gramáže

Doplňkové parametry

Kategorie: Omalovánky
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Materiál: papír
Rozměry: 400 x 40 cm
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.