Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

MiDeer | Magnetky Dopravní prostředky

Kód: MD2200
Novinka
Značka: MiDeer
198 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Skvělá pomůcka pro výuku angličtiny pro malé děti. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásné magnetky s motivy dopravních prostředků a dopravního značení. Balení obsahuje celkem 36 ks. Každá magnetka je ve tvaru konkrétního dopravního prostředku. Na magnetce je také anglicky název obrázku. Magnetky jsou vhodné jak na lednici, tak i na tabuli. Pomocí magnetek můžete rozvíjet jemnou motoriku či začít s výukou angličtiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Znalost
Materiál: dřevo, magnet
Rozměry balení: 18,3 x 9,2 x 4,5 cm
Rozměry dílků: 5 x 6 cm
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.