Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Domino Kamarádi ze ZOO

Kód: MD3044
305 Kč 252 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Klasická hra domino z tvrdého kartonu - z jedné strany spojujete zvířátka, z druhé body. 24 dílů. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pevné kartonové domino má potištěny obě strany - z jedné strany spojujete zvířátka, ze strany druhé pak můžete hrát klasickou hru domino s body. Hru může rodič doplnit o další aktivity.

Lze kombinovat s dominem s dopravními prostředky MiDeer.

Rozvoj a tipy

Jedna z prvních her pro rozvoj matematických dovedností, logiky a soustředění - dítko se učí počítat a přikládat k sobě správné dílky. Lze také procvičovat barvičky a vyobrazená auta pojmenovávat, třeba i v cizím jazyce.

Věk

3+

Obsah balení

  • 24 oboustranných dílků domina

Další parametry

Rozměry balení: 21,5 cm x 21,5 cm x 5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické hry
Hmotnost: 0.6 kg
Co rozvíjí: Soustředění, Znalost
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.