Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Lilliputiens | Textilní kostka s aktivitami - liška Alice

Kód: LILLI_83338
631 Kč 521 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Textilní kostka se spoustou aktivit pro rozvoj smyslů a jemné motoriky již v raném věku dětí. || Od 3 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Textilní kostka je určena pro děti od 3 měsíců. Obsahuje mnoho aktivit a rozvíjí smysly a jemnou motoriku již v raném věku dětí. Hračka je lehká, můžete jí vzít i na cesty, bude tak děti doprovázet na každé procházce. Hračka rozvíjí zájem dětí o okolní svět a má pro batolata mnoho překvapení - různé materiály, textury, zvuky, zrcátko, kousátko. Hezký originální dárek k pobavení dítěte. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Textilní hračky
Hmotnost: 0.1 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Soustředění
Materiál: polyester
Rozměry: 8 x 8 x 8 cm
Věk: 0-1, 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kouzelné látkové hračky a tiché knihy podněcují zvídavost a pomáhají děti rozvíjet tou nejpřirozenější cestou - prostřednictvím hry.

Belgická firma Lilliputiens staví na dětských snech dvou maminek, které firmu založily již v roce 1995. Jejich hračky podněcují zvídavost a pomáhají děti rozvíjet tou nejpřirozenější cestou - prostřednictvím hry. Naprostá většina hraček si kombinuje různé textury a vlastnostmi látek, které jsou měkkostí, barevnosti či tvarem stimuluji hmat, zrak i sluch dítěte. V sortimentu najdete neoprenové hračky do vody a tzv. tiché knihy (quiet book). Hračky jsou nezávisle testovány a splňují evropské a mezinárodní normy kvality. Díky pečlivému výběru materiálů jsou odolné a bezpečné a lze je prát v pračce. Lilliputiens je záruka kvalitní hračky, která má kromě zábavy také nespornou vzdělávací a estetickou hodnotu.