Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Granna | Spáči

Kód: 02415
260 Kč 215 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Kooperativní hra pro odborníky na usínání. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra obsahuje několik herních variant, kterými zklidní nejmladší hráče přes spaním a zpříjemní jejich usínání. Krásné ilustrace zvířátek a trojrozměrná postýlka okouzlí všechny malé spáče.

Doporučujeme hrát před usnutím pro hezké sny.

Rozvoj a tipy

Úkolem hráčů je uhodnout, které ze zvířátek se už odebralo do říše snů. Předveďte dobrou paměť a vyberte správné zvířátko. Pamatujete si, pod jakou přikrývkou spí nebo zda si před spaním četlo knížku?

Věk

3+

Obsah balení

  • 10 obrázků zvířátek
  • postýlka
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 19 x 19 x 3,5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na postřeh a šikovnost
Hmotnost: 0.42 kg
Co rozvíjí: Soustředění, Postřeh
Věk: 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Granna představuje skupinu dětských vzdělávacích společenských her doporučovaných logopedy a dětskými psychiatry. Nabízí hry, které s dětmi „rostou“, protože se dají hrát mnoha různými způsoby tak, aby byly pro danou věkovou kategorii vždy srozumitelné a atraktivní. Granna® nabízí sérii her s názvem Smysly, která podporuje znalost pěti základních smyslů. V prodeji jsou také hry s barvami zaměřenými na zrak, či se zvuky orientovaná na sluch či hra s vůněmi zaměřená na čich. Pod názvem Mé první hry najdou zákazníci sérii her určenou dětem již od dvou let, kterou si rodiče těch nejmenších rychle oblíbili. Řada Klub předškoláka, určená dětem předškolního věku, obsahuje šest her, se kterými se děti často seznamují ve školce. V nabídce jsou rovněž kvízové hry pro školáky či hry zaměřené na přirozené využití matematiky, jako je např. Superfarmář, podporovaný MŠMT.