Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Edukativní hra - Sensico

Kód: DJ08195
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Jaký smysl (sluch, hmat, čich, zrak nebo chuť) padl na ruletě a najdeš k němu odpovídající obrázek?  || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oko, nos, ruka, ucho a ústa - co nejrychleji najděte na kartičkách smysl, který vám určí ruleta. Hra na rozpoznávání smyslů. Abyste vyhráli, musíte se zbavit všech svých karet. Hra pro 2 až 6 hráčů.

Samoopravná hra s řešením na zadní straně každé karty. Jazyková hra využívající smyslovou paměť vašeho dítěte. Vyrobeno z papíru a kartonu s certifikátem FSC®.

Obsah:

  • 34 karet předmětů (řešení na zadní straně)
  • 1 ilustrované kolo zobrazující 5 smyslů
  • 1 sada herních pravidel v 10 jazycích

Doplňkové parametry

Kategorie: Znalostní hry
Hmotnost: 0.4 kg
Co rozvíjí: Paměť, Znalost, Postřeh
Čas hraní: 15 minut
Materiál: karton (papír)
Počet hráčů: 2 - 6
Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 3 cm
Věk: 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.