Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

eeBoo | Pexeso - Nářadí

Kód: EB_LGTLB
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Pevné kartonové pexeso s motivy nářadí. || Věk 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jde o klasickou hru pexeso. Kartičky promíchejte a vyložte lícem dolů. Hráč, který je na řadě, otočí dvě libovolné kartičky. Hráči se snaží zapamatovat si, kde se jednotlivé obrázky nachází. Kdo otočí dva stejné obrázky, ten je získává (a může ještě hrát). Vyhrává hráč s největším počtem nasbíraných párů. Lizzy Rockwell udělala parádní ilustrace nejrůznějšího nářadí a pomůcek, které najdete v každé pořádné dílně. Pexeso určitě zaujme malé kluky.

Všechny hračky eeboo jsou vyrobeny z kvalitního pevného kartonu potaženého folií, aby dlouho vydržely i těm největším rošťákům. 

Hra vyhrála prestižní ocenění Oppenheim Gold Award.

Hráči a čas

Věk: 3+

Počet hráčů: 2 až 4

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • 36 kartiček (18 párů)

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 11 x 2,5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Pexesa a lota
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Paměť, Soustředění
Věk: 3, 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce hraček eeBoo se zabývá designem a výrobou kvalitních, vzdělávacích a krásných her, hraček, puzzlí a tvořivých sad pro děti. Produkty ilustrují známí američtí ilustrátoři dětských knížek, kteří přesně vědí, čím děti zaujmout. Hračky eeBoo stavějí na prověřených herních principech, ale přinášejí je v novém svěžím provedení.

eeBoo vydává zejména hračky zaměřující se na rozvoj fantazie, kreativity, vyprávění příběhů a na základy matematiky. Mnohé hračky se pyšní oceněním Oppenheim Best Toy Award a dalšími.