Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Výtvarná sada mozaika - Třpytiví mazlíčci

Kód: DJ09425
389 Kč 321 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Dotvořte si třpytivé zvířecí mazlíčky s pomocí kreativní sady. || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dotvořte si roztomilá zvířátka s pomocí mozaikové sady se třpytivými samolepícími čtverečky z pěnového materiálu. Předlohy na sobě mají čísla, díky kterým děti snadno umístí třpytivé čtverečky na správné místo. Výsledné obrázky budou krásnou dekorací dětského pokoje.

Věk

5+

Obsah balení

  • 4 předlohy se zvířátky (na tvrdém kartonu)
  • 12 archů se samolepícími čtverečky
  • ilustrovaný návod

Další parametry

Rozměr balení: 21 x 21 x 4 cm

Materiál: papír, umělá hmota

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné a kreativní sady
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Věk: 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.