Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Tvoření šperků Abeceda stříbrná

Kód: DJ00030
369 Kč 305 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Sada korálků s písmenky, se kterými děti vytvoří krásné osobní šperky. Ve stříbrné variantě. || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásná obsahuje 1000 korálků k vytvoření náramků se jmény nebo vzkazy. Vybírat můžete z barevných a stříbrných korálků. Navlékněte korálky na pružnou šňůrku a vytvořte luxusní náramky dle vlastní volby. Sada má elastickou šňůrku a navlékací jehlu, díky které se s korálky snadno pracuje. Korálky potěší každou parádnici!

Obsah: 600 barevných korálků s písmeny, 400 středních korálků, 2x 5metrová elastická šňůra a 2 jehly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Korálky a parádění
Hmotnost: 0.4 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost
Rozměry balení: 15 x 15 x 4 cm
Věk: 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.