Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Spinamix

Kód: DJ01611
Novinka
Značka: DJECO
529 Kč 437 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Posuvné bludiště pro nejmenší. Složte zvířátka ze dvou dílů, trénujte jemnou motoriku i trpělivost! || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestavte zvířátka ze dvou částí v posuvném bludišti. Posouvejte hlavičky a tělíčka zvířátek na správná místa - jakmile jsou 4 zvířátka složena, obraťte bludiště a sestavte 4 další zvířátka na druhé straně.

Hračka rozvíjí jemnou motoriku, pozorovací schopnosti, znalosti a trpělivost. Dětské prstíky zabaví tento labyrint nejen doma, ale perfektní je i na cesty do auta - zabaví dítko a nic se nerozkutálí!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.4 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Orientace v prostoru, Soustředění
Materiál: dřevo
Rozměry: 18 x 18 x 5 cm
Rozměry balení: 23 x 23 x 6 cm
Věk: 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.