Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Djeco | Razítkovací set Auta

Kód: DJ09952
553 Kč 457 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Sada razítek s motivem autíček pro děti k vytvoření roztomilých obrázků. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada razítek s motivem autíček pro děti k vytvoření roztomilých ilustrací. Děti používají razítka na ilustrovaná pozadí. Sada obsahuje sadu robustních, snadno uchopitelných razítek a 3 velké inkoustové polštářky a 16 ilustrovaných karet/pozadí.

Design na každém razítku ukazuje barvu inkoustového polštářku, který se má použít, což pomáhá udržovat inkoustové polštářky čisté.
Inkoust je snadno smývatelný a vypratelný.

Obsah: 16 ilustrovaných karet k razítkování, 3 velké inkoustové polštářky (modrá, zelená, oranžová), 7 razítek a 1 brožurka s pokyny krok za krokem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvořivost a kreativita
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Rozměry balení: 23 x 23 x 4 cm
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.