Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Příběh se znovupoužitelnými samolepkami Život na zámku

Kód: DJ08954
285 Kč 236 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Krásné přemístitelné samolepky pro nejmenší. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znovupoužitelné samolepky z odolného materiálu pro nejmenší děti. Užijte si spoustu zábavy při umísťování zvířátek do krajiny a poté každou samolepku nalepte zpátky na vyznačené obrysy. Ideální zábava na cesty.

Velikost rozložených desek je 43 x 23 cm.

Věk

18m+

Obsah balení

  • desky s pozadím
  • 50 samolepek

Další parametry

Rozměry balení: 22 x 23 x 1 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepky
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Představivost, Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Věk: 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.