Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Podlahové puzzle Město

Kód: DJ07161
599 Kč 495 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vystavěte si vlastní plán města, doplňte značky a projíždějte ulicemi, jak se vám zlíbí. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podlahové puzzle obsahuje 24 velkých dřevěných dílků puzzle. Vystavěte si vlastní plán města, doplňte značky a projíždějte ulicemi, jak se vám zlíbí.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci.

Tyto puzzle jsou víc, než pouhý koberec s cestami. Můžete stavět cesty také mezi hračkami či budovami z lega apod. Využijte také další dopravní značení a učte se s dětmi jejich význam. 

Věk

2+

Obsah balení

  • 24 ks puzzle

Další parametry

Rozměry balení: 26 x 26 x 5 cm

Rozměry dílů: 16,5 x 16,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Netradiční stavebnice
Hmotnost: 1.8 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VS Avatar autora | 26.12.2021
U syna měla stavebnice velký úspěch. Doporučuji
4
Avatar autora | 3.3.2020
Silnice se dají stavět mnoha způsoby, pro dítě je hra užitečná tím, že jej vede k tvořivosti a současně logickemu uvažování (vzhledem ke tvarování jednotlivých dílů). Silnice jsou sice poněkud užší, ale dětem to zřejmě nevadí. Dobře si s tím vyhraje 3-4 leté dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.