Djeco | Podlahové puzzle Město

Kód: DJ07161
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Djeco | Podlahové puzzle Město

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podlahové puzzle obsahuje 24 velkých dřevěných dílků puzzle a 5 dřevěných dopravních značek. Vystavěte si vlastní plán města, doplňte značky a projíždějte ulicemi, jak se vám zlíbí.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci.

Tyto puzzle jsou víc, než pouhý koberec s cestami. Můžete stavět cesty také mezi hračkami či budovami z lega apod. Využíijte také další dopravní značení a učte se s dětmi jejich význam. 

Věk

2+

Obsah balení

  • 24 ks puzzle
  • 5 dřevěných značek

Další parametry

Rozměry balení: 30 x 30 x 10 cm

Rozměry puzzle: 100 x 63 cm

Materiál: karton, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.