Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Djeco | Pexeso v krabičce - Zvířátka

Kód: DJ08254
289 Kč 239 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Pexeso v krabičce s krásnými ilustracemi zvířátek, které rozvíjí pozorovací a paměťové schopnosti. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cílem hry je sestavit dvojice. Jakmile jsou všechny páry nalezeny, vyhrává hráč s největším počtem.

Pravidla

Jde o klasickou hru pexeso. Kartičky promíchejte a vyložte lícem dolů. Hráč, který je na řadě, otočí dvě libovolné kartičky. Hráči se snaží zapamatovat si, kde se jednotlivé obrázky nachází. Kdo otočí dva stejné obrázky, ten je získává (a může ještě hrát). Vyhrává hráč s největším počtem nasbíraných párů.

Rozvoj a tipy

Kartičky jsou krásné a byla by škoda je používat jen na pexeso - vzpomeňte si na písničky s vyvedenými zvířátky, vyprávějte příběh z lesního paloučku, popřemýšlejte, kde zvířátka žijí či kde jste je viděli na vlastní oči.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pexesa a lota
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Představivost, Paměť, Soustředění
Materiál: karton (papír)
Počet hráčů: 2
Rozměry balení: 14,5 x 14,5 x 14,5 cm
Rozměry dílků: 7,8 cm
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.