Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Dřevěné kostky Zvířátka ze statku

Kód: DJ01900
Naše fotky
Značka: DJECO
295 Kč 244 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Čtyři dřevěné kostky s obrázky domácích zvířátek. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

4 kostky s motivy roztomilých zvířátek. Rozvíjí jemnou motoriku, představivost a fantazii. Rozšiřuje slovní zásobu a učí zobrazená zvířátka pojmenovat.

Věk

2+

Obsah balení

  • 4 kostky

Další parametry

Rozměry balení: 10 x 10 x 5 cm

Rozměry kostek, hrana: 4,5 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Kubusy, kostky
Hmotnost: 0.4 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.