Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Detoa | Krtku, co k sobě patří?

Kód: 14717
Česká hračka
Značka: Detoa
365 Kč 302 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Didaktická hra z dřevěných kamenů motivuje děti rozpoznávat předměty a přiřazovat. S oblíbeným dětským hrdinou Krtečkem. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledání podobností a souvislostí, to je hlavním úkolem při hraní s touto hrou. Hra motivuje děti rozpoznávat předměty a přiřazovat je ke správnému obrázku. Je vhodná při procvičování logického myšlení a paměti. Při hraní doporučujeme s dětmi o zobrazených věcech debatovat a zjistit, jak nad nimi přemýšlejí. Někdy mohou mít smysluplné vysvětlení i na zdánlivá nesmyslná rozhodnutí. :)

Didaktická hra z dřevěných kamenů o rozměrech 40x40x6 mm s potiskem Krtka a jeho kamarádů obsahuje 24 dřevěných kamenů.

Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let. Baleno v papírové krabičce o rozměrech 250x130x15 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Logika, Znalost
Materiál: dřevo
Rozměry balení: 25 x 13 x 1,5 cm
Rozměry dílků: 4 x 4 x 0,6 cm
Věk: 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Detoa vyrábí tradiční dřevěné hračky dříve známé pod značkou TOFA či Schowanek. Hračky prodává v ČR, ale i v Evropě a snaží se o zachování originální, léty prověřené kvality materiálů i ručního zpracování. Jistě znáte hračky s krtečkem a jeho přáteli, magnetická divadla, dřevěné korálky nebo tahací hračky, které se dědily z generace na generaci a dnes opět získávají pozornost nejen díky kvalitě, zdravotní nezávadnosti, ale také pro jejich podporu rozvoje motorických schopností dětí. Použití dřeva navíc napomáhá budování vztahu k přírodním materiálům a kreativitě.